Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Madonas filiāle saņem LIAA Madonas biznesa inkubatora apliecinājumu
Lolita Kostjukova, LU Madonass filiāles direktore
20.10.2017.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Madonas biznesa inkubators septembra beigās atzīmēja pastāvēšanas gada jubileju un saviesīgā pasākumā sveica savus sadarbības partnerus. LU Madonas filiāle, kā viens no biznesa inkubatora partneriem, saņemot apliecinājumu un dāvanu, pateicās biznesa inkubatora vadītājai Ivetai Vabulei un projektu vadītājai Lienai Hačatrjanai par iespēju jaunos uzņēmējus iepazīstināt ar Latvijas Universitātes sniegtajām iespējām Madonā un studentus – ar inkubatora pakalpojumiem!

Biznesa inkubatorā ne vien esošie uzņēmēji, bet arī topošie, var saņemt konsultācijas un atbalstu gan no LIAA personāla, gan no dažādu institūciju konsultantiem, piemēram, finanšu institūcijas “ALTUM”, Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas, jo īpaši par dalību biznesa ideju konkursā „Madona var labāk!", Madonas novada fonda, SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs".
17. jūnijā LU rektors Indriķis Muižnieks apmeklēja Madonas filiāli un biznesa inkubatorā uzrunāja pirmā Madonas informāciju tehnoloģiju hakatona dalībniekus. Tikšanās laikā ar Madonas novada Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītāju Romānu Hačatrjanu un biznesa inkubatora personālu tika iezīmēts kopīgs nākotnes sadarbības vektors, kurš arī tiks attīstīts.

Vēlu biznesa inkubatoram daudz jaunu un komerciālu ideju!

Vēlu, lai LU Madonas filiāles studiju programmas “Komercdarbības organizācija” studentiem interese un vēlme dibināt savus uzņēmumus tikai pieaugtu! Lai studenti kļūtu par jaunajiem uzņēmējiem! Lai uzņēmēji Latvijas Universitātes Madonas filiālē iegūtu labu teorētisko zināšanu pamatu savai uzņēmējdarbībai, kā arī aicinātu filiāles studentus teorētiskās zināšanas pielietot uzņēmumos, prakses laikā!

Esam atvērti, jo abpusēja un veiksmīga sadarbība ir viens no svarīgākajiem mūsu biznesa stūrakmeņiem! 

 

Lolita Kostjukova
LU Madonas filiāles direktore
madona@lu.lv