Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātes Madonas filiāle un BVEF piedalās Madonas uzņēmēju izstādē
LU Madonas filiāle
26.11.2017.

Madoniešus un daudzus reģiona iedzīvotājus 25. novembrī vienkopus pilsētas Sporta centrā pulcēja gadskārtējais un nozīmīgākais novada uzņēmējdarbības veicināšanas pasākums “Uzņēmēju parāde Madonā 2017”. Šogad izstādē piedalījās un informāciju par izglītības pakalpojumiem sniedza arī Latvijas Universitātes (LU) Madonas filiāle, kuru pārstāvēja tās direktore Lolita Kostjukova, un kolēģi no LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) - asoc. prof. Jānis Priede, Mārketinga un komunikācijas vadītāja Evija Ansonska, ārējo sakaru speciāliste Zane Svilāne un Studentu Biznesa inkubatora pārstāve Anna Mazjāne.

Pasākumā ikvienam Madonas novada uzņēmējam bija iespēja izstādes apmeklētājus iepazīstināt ar savu ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī stiprināt vecos un dibināt jaunus kontaktus.  Savukārt apmeklētāji varēja iepazīt novada uzņēmējus, iegādāties viņu ražoto produkciju, uzzināt biznesa vides jaunumus,  piedalīties dažādās darbnīcās. Daļa no izstādes dalībniekiem bija biznesa ideju konkursa “Madona var labāk!” atbalsta saņēmēji. Izstādē sevi prezentēja arī uzņēmēju atbalsta organizācijas un skolēnu mācību uzņēmumi.

Latvijas Universitātes stendā interesenti varēja uzzināt par studiju programmām Madonā un Rīgā, par LU stipendiju fondu sniegtajām iespējām, kā arī aplūkot studentu Biznesa inkubatora ražojumus.

Uzņēmēju parādes laikā, organizētāji rīkoja izlozi, kurā apmeklētājiem bija iespēja saņemt uzņēmēju sarūpētās balvas, tostarp LU sarūpētos studentu Biznesa inkubatora produktus, suvenīrus ar LU simboliku un informatīvos materiālus. Apsveicam laimīgos balvu ieguvējus!

Tradicionālo uzņēmēju pasākumu organizē Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa un to ik gadu apmeklē ap četri tūkstoši interesentu.

Paldies par iespēju būt izstādē!