Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātes Madonas filiālē pirmais izlaidums
Lolita Kostjukova, LU Madonas filiāles direktore
20.02.2018.

17. februāra pēcpusdiena Madonā bija īpaša – Latvijas Universitātes (LU) diplomus par iegūto pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību studiju programmā “Pirmsskolas izglītības skolotājs” un kvalifikāciju “Pirmsskolas izglītības skolotājs” saņēma 17 Latvijas Universitātes Madonas filiāles absolventes.

Pasākums bija īpašs ar to, ka filiālei šis bija pirmais izlaidums Latvijas Universitātes saimē, kā arī izlaidumu ar savu klātbūtni pagodināja LU rektors Indriķis Muižnieks un Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs.

Izlaidumā studentus uzrunāja un sveica LU rektors profesors Indriķis Muižnieks, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes prodekāne Rita Kiseļova, studiju programmas “Pirmsskolas izglītības skolotājs” programmas direktore Antra Randoha, jaunizveidotā LU Reģionālā centra direktore Inese Freiberga, filiāles direktore Lolita Kostjukova un Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs.

Jo īpaši tika uzteiktas absolventes, kuru sekmju vidējais vērtējums kursā bija visaugstākais: Lauma Kuba, Inese Bērziņa un Elīna Pelše. Pateicību par aktivitāti ārpus studijām saņēma Laura Breča un kursa vecākā Inese Rudzone.

Absolventus sveica gan ģimenes, gan darba devēji - Madonas PII “Priedīte” un “Saulīte”, gan pārsteigumu bija sagatavojuši filiālē studējošie.

Filiāles direktore Lolita Kostjukova pateicās absolventiem, docētājiem, Madonas novada pašvaldībai, iepriekšējo gadu filiāles vadītājam Guntaram Agatei Paeglim, Jāņa Norviļa Madonas bērnu mūzikas skolai un tās direktoram Mārtiņam Bergam un Aivaram Grasim personīgi, ziedu salonam ”Divi torņi” un Ilvai Ozolai personīgi, restorānam “Efeja”, muzikālai apvienībai “Elpojiet dziļi” – Intaram Zommeram un Paulai Kļaviņai par muzikālajiem sveicieniem, Madonas novada Sabiedrisko attiecību speciālistiem un Vidzemes televīzijai par klātbūtni un pasākuma atspoguļošanu medijos.

Paldies visiem, kuri bija kopā ar mums un dalīja prieku šajā mums visiem tik nozīmīgajā dienā!

Lai iegūtais diploms un kvalifikācija palīdz sasniegt jaunas akadēmiskās un profesionālās virsotnes!

Jāatgādina, ka Madonā filiālei šis ir jau 21. darbības gads un pēc Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas integrācijas Latvijas Universitātē pagājušajā gadā, Madonas filiāle ir viena no astoņām Latvijas Universitātes filiālēm Latvijā, kurā piedāvā apgūt 1. un 2. līmeņa, bakalaura un maģistra pedagoģijas un komercdarbības studiju programmas. Jau no š.g. 2. jūlija aicinām visus studētgribētājus pieteikties studijām un pēc pāris gadiem – arī pievienoties Latvijas Universitātes absolventu pulkam!