Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Filiāles studentus informē par iespējām LIAA Madonas biznesa inkubatorā
LU Madonas filiāle
12.03.2018.

Madonas inkubatora projektu vadītāja Liena Hačatrjana klātesošos iepazīstināja ar inkubatora darbības principiem, pieejamo atbalstu fiziskām personām un komersantiem pirmsinkubācijas un inkubācijas periodā, piemēram, konsultācijām, mentoru atbalstu, apmācībām, grantiem un inkubatora organizētajiem pasākumiem, piemēram, „Darbnīca pārdošanas tehnikas apguvei”, „Facebook reklāmu darbnīca”, „Pirmais Madonas hakatons”, kuru apmeklēja arī LU rektors Indriķis Muižnieks, Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus, mārketinga seminārs par produkta potenciāla noteikšanu, Iedvesmas seminārs biznesa idejas attīstīšanai un daudzi citi.

Pēc prezentācijas, studenti klātienē iepazinās ar uzņēmējdarbības uzsākšanai pielāgoto biroju darba vidi un nelielajām ražošanas telpām ēkas pagrabstāvā, kā arī aplūkoja inkubēto uzņēmumu produkciju.

Tikšanās noslēgumā Liena Hačatrjana aicināja ikvienu 14. martā uz Atvērto durvju dienu Biznesa pieturas, kur no plkst.10.00 norisināsies individuālas sarunas par biznesa idejām un būs iespēja tikties ar konkrētiem atbalsta sniedzējiem Madonas reģionā: LIAA biznesa inkubatora, Altum, LLKC, "LEADER" projektiem un pašvaldības konkursa "Madona var labāk!" pārstāvjiem. Paralēli tam būs iespēja neformāli aprunāties ar uzņēmējiem un ideju autoriem, kas jau savus projektus realizē.

Savukārt jau plkst. 17.30 inkubators aicina uz kārtējo Jauno uzņēmēju kluba tikšanos.
Tikšanās pirmajā daļā uzņēmējiem būs iespēja tikties ar Madonas novada domes priekšsēdētāju Agri Lungeviču un Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītāja p.i. Ilzi Voginu, lai uzzinātu par pašvaldības atbalstu uzņēmumiem un uzdotu sev interesējošus jautājumus.

Otrā centrālā tēma pasākumā būs drosmīgo kluba dalībnieku Facebook lapu analīze.

“Nāc un sāc!” - Madonas biznesa inkubators aicina arī studentus!

Papildu informācijai: https://www.facebook.com/LIAAMadona/ un https://businessmadona.lv/

LIAA Madonas biznesa inkubatora adrese: Blaumaņa iela 3, Madona. Tālrunis: 29177941.

Kopš 2016. gada oktobra visā Latvijā darbojas 15 inkubatori, kas sniedz atbalstu personām un komersantiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai. Lai uzzinātu vairāk, Madonas filiāles studenti sestdienas lekciju dienas pusdienlaiku veltīja inkubatora apmeklējumam un zināšanu paplašināšanai.