Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Madonas filiāles studentus iepazīstinās ar biznesa ideju konkursu “Madona var labāk!”
LU Madonas filiāle
14.03.2018.

Lai veicinātu studentu aktivitāti iesaistīties komercdarbībā un Madonas novada attīstībā, sestdien, 24. martā, no plkst. 12.00 līdz 13.00, 219. auditorijā, Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītāja p.i. un galvenā speciāliste Ilze Vogina studentus informēs par biznesa ideju konkursu "Madona var labāk!"

Madonas novada pašvaldība sniedz atbalstu komersantiem jaunu vai būtiski uzlabotu produktu, pakalpojumu un tehnoloģiju izstrādē un ieviešanā un komercdarbības attīstīšanā, līdzfinansējot komersantu projektus. 2018. gadā Madonas novada pašvaldībā tiek īstenoti trīs grantu konkursi uzņēmējdarbības atbalstam:

  • Biznesa ideju konkurss “Madona var labāk!”
  • Uzņēmēju sadarbības projektu līdzfinansēšanas konkurss
  • Grantu konkurss “Sertifikācijas un standartu ieviešana uzņēmumā”

Tā, piemēram, biznesa ideju konkursa “Madona var labāk!” maksimāli pieļaujamais pašvaldības līdzfinansējuma apmērs ir  4000 eiro jaundibinātam uzņēmumam (kas nav vecāks par 6 mēnešiem pieteikuma iesniegšanas dienā un fiziskai personai, kas ir gatava reģistrēt uzņēmumu un attīstīt uzņēmējdarbību Madonas novadā, sava pieteiktā projekta ietvaros, turklāt 6 mēnešu laikā pēc finansējuma saņemšanas uzņēmums ir radījis vismaz 1 pilnas slodzes darbavietu, kā arī nodrošina līdzfinansējumu 20% apmērā no projekta kopējām izmaksām).

2017. gadā tika iesniegtas 35 biznesa idejas un atbalstītas 25 (71%), bet piešķirtas finansējums gadā – 66190,27 eiro.  Kopš 2013. gada kopā atbalstītas 84 idejas un piešķirti 183 570,85 eiro.

Video un vairāk informācijas: https://businessmadona.lv/

Papildu informācija par konkursu pieejama Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļā, 109. kabinetā (Saieta laukums 1), tālrunis 20204906, e-pasts: ilze.vogina@madona.lv . Par konsultāciju laiku iepriekš vienoties.

Tāpat studenti tiks uzrunāti izvēlēties prakses uzņēmumus Madonas novadā, kā arī aicināti sadarboties ar uzņēmējiem, lai, pielietojot teorētiskās zināšanas, stiprinātu praktiskās iemaņas un dotu savu ieguldījumu uzņēmumu attīstībā.