Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Madonas novada jaunos uzņēmējus iepazīstina ar studiju iespējām Latvijas Universitātē
LU Madonas filiāle
14.03.2018.

14. marts LIAA Madonas biznesa inkubatorā “Ideja” bija notikumiem bagāts. Rīta pusē šeit ikviens varēja iegūt informāciju “Biznesa pieturā” no dažādu programmu atbalsta sniedzējiem, piemēram, LIAA, Altum, LEADER, grantu konkursa “Madona var labāk!”, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra.

Savukārt pievakarē Madonas puses jaunie uzņēmēji pulcējās uz kārtējo tikšanos Jauno uzņēmēju klubā. Tikšanās pirmajā daļā uzņēmēji tikās ar Madonas novada domes priekšsēdētāju Agri Lungeviču un Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītāja p.i. Ilzi Voginu. I. Vogina informēja par pašvaldības atbalstu uzņēmumiem un ar domes priekšsēdētāju, atbildēja uz klātesošo jautājumiem par uzņēmējdarbības vides pilnveidošanu un pašvaldības attīstības iespējām.

Pasākumā otrajā daļā eksperts analizēja uzņēmēju veidotās Facebook lapas, kā arī dalījās savā pieredzē, piesaistot klientus savam pakalpojumam.

Pasākumā LU Madonas un Jēkabpils filiāļu direktore Lolita Kostjukova jaunos uzņēmējus informēja par studiju iespējām Latvijas Universitātē un Madonas filiālē, par Atvērto durvju dienu pasākumiem, Vasaras uzņemšanu un tālākizglītības kursu iespējām. Uzņēmēji tika aicināti, kā arī paši izteica vēlēšanos, piedāvāt prakses vietas filiāles topošajiem komercdarbības speciālistiem. Klātesošos interesēja arī tālākizglītības programma “Pedagoģiskās darbības pamati”, lai varētu veikt pedagoģisko darbību, kā arī darba iespējas kā lektoriem Madonas filiālē. Papildu informāciju jaunie uzņēmēji varēs saņemt arī no jaunajiem studiju programmu bukletiem un informācijas e-vidē. Savukārt nākamajā Jauno uzņēmēju tikšanās reizē, filiāļu direktore iepazīstinās plašāk ar LU Madonas filiāles piedāvātajiem izglītības pakalpojumiem un sadarbības iespējām.