Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Žagaru nebija! Dāvanas – gan!
Lolita Kostjukova, LU Madonass filiāles direktore
18.12.2017.

Pacilājošā noskaņā sveču gaismā ar vēlējumiem, tradicionālo Laimes aku un svētku cienastu sestdien, 16. decembrī, Madonas filiālē tika sagaidīta Ziemassvētku nedēļa.

Kā ierasts šādās reizēs, kad sanākam kopā pie svētku galda, kursa vecākās Žanna Pērkone, Marija Tepere un Oksana Vanaga iededza svētku liesmiņas, un visi kopā atskatījāmies uz padarīto šajā pusgadā. Patiesi varam būt priecīgi, jo esam tikuši pāri neziņai par nākotni, varam būt lepni, jo  mūsu  studentu pulks ir palielinājies teju par 30 jauniem studentiem, lielākoties pirmā līmeņa profesionālajā studiju programmā “Pirmsskolas izglītības skolotājs”. Jāuzteic arī apņēmīgie “Komercdarbības organizācijas speciālisti”. Priecājos un apbrīnoju plašo studentu dzīves vietu ģeogrāfiju – studenti brauc studēt no Balviem, Piebalgas, Tirzas, Lizuma, Gulbenes, Cesvaines un Lubānas un pat no Ērgļiem, Aizkraukles un Siguldas! Nepagurstiet ceļā arī turpmāk!

Kopā priecājāmies par 2. decembrī trešā kursa pedagogu aizstāvētajiem pētījumiem un iegūtajiem augstajiem vērtējumiem, jo īpaši jāuzteic Lauma Kuba, kuras pētījums “Vecākā pirmsskolas vecuma bērnu mācīšanās motivācijas sekmēšana pedagoģiskajā procesā pirmsskolā” (vad. prof. Beatrise Garjāne), vienbalsīgi tika novērtēts ar augstāko iespējamo vērtējumu!

Priecājamies, ka Ziemassvētku vecītis ar Rūķiem bija sarūpējuši dāvaniņas Laimes akai. Tās tika saņemtas apmaiņā pret vēlējumu nākamajam gadam.

Jauki, ja ar prieku var atskatīties uz padarītajiem darbiem un pabūt kopā arī ārpus studiju laika ar pasniedzējiem - tās sestdienas lektorēm Andru Šenbergu un Rasmu Purmali. Šāda kopābūšana ir kļuvusi par mūsu filiāles tradīciju.

Priecīgus svētkus un laimīgu Jauno gadu mums visiem!