Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Jēkabpils filiāles 1. kursa studenti kopā ar LU rektoru prof. I. Muižnieku, jauno studija gadu atklājot
Jēkabpils filiālē ar prieku uzsāk jauno studiju gadu
Lolita Kostjukova, Jēkabpils filiāles direktora p.i.
15.09.2018.

Latvijas Universitātes (LU) Jēkabpils filiāle jauno studiju gadu uzsāka 8. septembrī. No pirmās lekcijas, ierastā skolas zvana vietā, studentus uz svinīgo brīdi aicināja Ilmāra Stroda ermoņiku spēlētā “Ziedi, ziedi rudzu vārpa”, kas aicināja atstāt iesākto un pulcēties uz svinīgo studiju gada atklāšanu. Studentus sveica un uzrunāja LU rektors Indriķis Muižnieks, pasniedzot filiāles sarūpēto ceļamaizi piecpadsmit profesionālā bakalaura studiju programmas “Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs” pirmā kursa studentiem. Studentus sveica un veiksmīgas studijas vēlēja Jēkabpils Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Sarmīte Safronova.

Filiāles direktora p.i. Lolita Kostjukova, uzrunājot filiāles saimi, vēlēja šī gada topošajiem absolventiem neapstāties pie sasniegtā un turpināt studijas bakalaura studiju programmās un maģistrantūrā.

Par veiksmīgu sadarbību un studentiem sniegtajām zināšanām īpaši tika sumināti arī pirmās lekcijas docētāji: Anna Līduma, Daiga Kalēja-Gasparoviča, Dace Augstkalne, Diāna Liepa. Īpašs paldies tika veltīts arī jaunajai biroja administratorei Sabīnei Zvirbulei, kura sevi ir apliecinājusi, strādājot vien pāris mēnešus.

Ar vēlējumiem un kopīgu dziedāšanu esam veiksmīgi uzsākuši Jauno studiju gadu! Lai ar panākumiem un priecīgs turpinājums!