Latvijas Universitātē (LU) janvārī vairākās studiju programmās norisinās ziemas uzņemšana. Izmanto - tā ir lieliska iespēja gadu uzsākt ar labām pārmaiņām - studijām!

Ziemas uzņemšana notiek arī divās LU filiālēs - Alūksnē un Cēsīs. Alūksnes filiālē uzņemšana notiek profesionālās maģistra studiju programmas “Pedagoģija” apakšprogrammā “Skolas pedagoģija” nepilna laika klātienes studijās, bet Cēsu filiālē studētgribētāji tiks gaidīti pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Pirmsskolas izglītības skolotājs” nepilna laika klātienes studijās.

“Ar ziemas uzņemšanu augstskola dod iespēju studēt gribētājiem uzsākt studijas divos periodos gadā – vasaras beigās un ziemas vidū. Tātad tie, kuri līdz rudenim vēl nespēja izlemt ko studēt vai studijas neuzsāka citu apstākļu dēļ, ziemā var savu izvēli izdarīt un viņiem nav jāgaida nākamais rudens. Protams, augstskolai tas ir nozīmīgi arī tāpēc, ka tādā veidā tā palielina studējošo skaitu,” akcentē Latvijas Universitātes Studentu servisu departamenta direktors Jānis Saulītis.

Uzņemšana LU Alūksnes filiālē notiek no 8. līdz 18. janvārim, reflektantu pieteikšanās un reģistrēšanās notiek uz vietas filiālē: Alūksnē, Pils ielā 21, LU Alūksnes filiāles birojā. Studiju maksa 1425 EUR (gadā).  

Savukārt LU Cēsu filiālē pieteikšanās sākas 11. janvārī un turpinās līdz 18.janvārim, kā arī reflektantu pieteikšanās un reģistrēšanās - uz vietas filiālē: LU Cēsu filiālē, L. Katrīnas ielā 2, Cēsīs (birojs - 2. stāvā). Studiju maksa - 990 EUR (gadā).

Piesakoties studijām LU Alūksnes vai Cēsu filiālē, jāsamaksā reģistrācijas maksa - 18 EUR.

Vairāk informācijas: ŠEIT

Dalīties