Pirmā profesionālā līmeņa studiju programmu "Komercdarbības organizācija" ar specializāciju "Mārketinga un tirdzniecības speciālists" un "Darba aizsardzība" kvalifikācijas darbu aizstāvēšana 21. novembrī LU Alūksnes filiālē pulcēja gan studentus, gan  kompetentas komisijas, kuru darbā piedalījās pasniedzēji, darba devēji un komisiju priekšsēdētāji – Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un SIA "Vilevi" un "ACBB Betons" vecākā darba aizsardzības speciāliste Anta Pētersone.

Par šo un vēl gaidāmajām aktivitātēm Alūksnes filiālē vēstīts arī Aivitas Lizdikas rakstā "Gatavojas pirmajam Latvijas Universitātes izlaidumam" laikrakstā "Malienas Ziņas" 28. novembra numurā, akcentējot gan par bakalaura darbu aizstāvēšanu, gan izlaidumu 15. decembrī studiju programmā "Pirmskolas un sākumskolas skolotājs", kad pirmo reizi Alūksnes filiālē tiks izsniegti Latvijas Universitātes diplomi.

Aktuāli, ka šobrīd novada iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties kursos, lai kļūtu par interešu pulciņu vadītājiem (pedagoģiskā izglītība nav nepieciešama). Vēstīts arī, ka turpmākām studijām var gatavoties bakalaura studiju beidzēji, jo ziemas uzņemšana janvārī notiks maģistra studiju programmā "Pedagoģija".

 

 

Dalīties