LU filiāļu stends izstādē "Skola 2018". Cēsu un Alūksnes filiāles direktores Mārīte Raudziņa un Anita Pētersone sarunā ar izstādes apmeklētājiem.

„Skolēnu un vecāku interese ir ļoti liela, stāstam ne tikai par filiālēm, bet, tā kā atrodamies pie Latvijas Universitātes info centra, atbildam uz visiem interesējošiem jautājumiem, norādot arī, kur kuru LU fakultātes stendu meklēt,” tā darbu Latvijas Universitātes (LU) filiāļu stendā raksturo LU Alūksnes un Cēsu filiāļu direktores Anita Pētersone un Mārīta Raudziņa.

Izstādē „Skola 2018”, kas no 23. līdz 25. februārim notiek Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”, kopā ar LU 13 fakultātēm darbojas arī LU reģionālo filiāļu pārstāvji, informējot par studiju un tālākizglītības iespējām LU astoņās filiālēs novados - Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Tukumā un Ventspilī.

Šajās dienās filiāļu stendā var arī pieteikties bezmaksas ekskursijai uz LU Dabas māju, tādējādi izstādes apmeklējumu apvienojot ar lielisku iespēju klātienē apskatīt pirmo LU Akadēmiskā centra ēku, iepazīties ar moderno un laikmetīgo studiju vidi.

Izstādes apmeklētājiem ir iespējas ne tikai iegūt izsmeļošu informāciju par LU studiju programmām  fakultātēs un filiālēs, bet sarunās ar LU Studentu padomes, Absolventu kluba un LU fonda pārstāvjiem uzzināt vairāk par studentu dzīvi, ārpusstudiju iespējām - sporta un kultūras aktivitātēm, karjeras iespējām, piedalīties viktorīnās un spēlēs, laimējot LU suvenīrus.

LU stenda atpūtas zonā ir iespēja ar testa „Izzini sevi” palīdzību pārliecināties, vai izvēlētais studiju virziens ir īstais, kā arī "doties" virtuālā ekskursijā ar 3D brillēm pa LU centrālo ēku. "Vareni," tādu komentāru, noņemot brilles, sniedz kāds vidusskolnieks, novēlam, lai arī tādas izjūtas saglabājas, atklājot studiju iespējas universitātē.

Un vēl lieliska iespēja - piedalīties konkursā, kas rīkots sadarbībā ar sporta preču veikalu tīklu „Sportland”, un, izstādei noslēdzoties, savā īpašumā iegūt velosipēdu.

 

Izstādes "Skola 2018" norises vieta ir Ķīpsalas iela 8, Rīga. Izstādi iespējams apmeklēt no 23. līdz 25. februārim.  25. februārī izstāde būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Atgādinām, ka 25. februārī notiks arī sporta preču veikalu tīklu Latvijā “Sportland” velosipēda izloze.

LU visu nedēļas nogali gaida skolēnus un viņu vecākus, draugus starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala"! 

 

 

Dalīties