Tradicionāli jaunā studija gada sākumu Bauskas filiāle atzīmēja ar svinīgu pasākumu. Šogad tas norisinājās 23. septembrī Bauskas 2. vidusskolas Baltajā zālē.

Līdzšinējā RPIVA Bauskas filiāle kļuvusi par Latvijas Universitātes struktūrvienību, un gandrīz visi tajā studējošie noslēguši studiju līgumus ar savu jauno augstskolu – kopskaitā apmēram 97 studenti. Esošajiem Bauskas filiāles studentiem pievienojušies 16 jauni studēt gribētāji, kas izvēlējušies pedagoģijas bakalaura programmas “Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs” un “Sākumskolas skolotājs ar tiesībām mācīt vienu priekšmetu pamatskola”.

Svinīgajā studiju gada atklāšanas pasākumā tika cildināti tie filiāles studenti, kuru sniegums iepriekšējā mācību periodā ir bijis izcils (vidējais vērtējums ir augstāks par 8 ballēm), un tādu studentu ir apmēram trešā daļa no kopējā skaita. Tas apliecina to, ka studenti prasmīgi apvienojuši studijas ar darba dzīvi un ģimenes rūpēm. Bauskas filiālē ir iespēja studēt tikai nepilna laika klātienē, uz mācībām ierodoties vienu reizi nedēļā - sestdienās.

Atklāšanas pasākumā studentus uzrunāja LU prorektors Valdis Segliņš, kā arī LU Studentu padomes priekšsēdētāja Signe Skutele ar savu komandu. Veiksmi un izturību, jauno studiju gadu uzsākot, vēlēja arī pasniedzēja Annija Horste un profesors Ivars Muzis.

Savukārt filiāles direktore Aija Spriņķe saviem filiāles studentiem novēlēja stādīt cerību asnus, starot mīlestībā, saglabājot siltu un dedzīgu sirdi, jo tikai tā viņi varēs pārvarēt visus šķēršļus ceļā, kas ved zināšanām.

 

Dalīties