Notiek uzņemšana. Foto: LU Kuldīgas filiāle

"Uzņemšanas laiks – tas ir īpašs laiks, kura sniegtās iespējas ir jāizmanto, jo tikai apgūstot ko jaunu, mēs varam sasniegt vairāk!” izvēlēties studijas Latvijas Universitātes (LU) filiālēs potenciālos studentus rosina Kuldīgas un Ventspils filiāļu direktore Ruta Karloviča.

“Latvijas Universitātes Kuldīgas filiālē uzņemšanas laiks ir aktīvs,” stāsta  R. Karloviča, “kā katru gadu, lielākā interese ir par profesionālo augstākās izglītības studiju programmu "Pirmsskolas izglītības skolotājs", kurā grupa jau ir nokomplektējusies. Šogad palielinājusies interese par profesionālā bakalaura īso studiju programmu "Skolotājs logopēds". Studenti stājas arī studiju programmās "Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs", “Tirgzinības un tirdzniecības speciālists" kā arī "Personāla speciālists”. Plānojam, ka līdz uzņemšanas beigām Kuldīgas filiālē nokomplektēsim 5 studiju programmas." 

Savukārt LU Ventspils filiālē uzņemšana notiek profesionālā bakalautra studiju programmā "Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs". Interese ir arī par pedagoģijas maģistrantūru, bet uzņemšana šajā studiju programmā notiks ziemā.

Aicinām studētgribētājus stāties LU filiālēs! Uzņemšana turpinās līdz 31. augustam!

Dalīties