Papilduzņemšana Latvijas Universitātes (LU) astoņās reģionālajās filiālēs – Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Tukumā un Ventspilī turpinās līdz 31. augustam. Informāciju par studiju programmām un filiāļu darba laikiem uzziniet www.lu.lv un www.gribustudet.lv.

LU filiāles – tā ir iespēja studēt tuvāk mājām kādā no 8 filiālēm Latvijas reģionos - Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Tukumā, Ventspilī – un iegūt LU diplomu.

Studiju programmas piedāvā iespēju iegūt augstāko profesionālo izglītību pedagoģijas, komercdarbības, kā arī  darba aizsardzības studiju programmās, sākot ar pirmā līmeņa (koledžas) augstākās izglītības studiju programmām un profesionālā bakalaura programmām (vasaras uzņemšanā) līdz maģistra studiju programmām (ziemas uzņemšanā). Tiek plānota  arī programmu "Sociālā aprūpe" un “Sociālais darbs” īstenošana.

Izvēloties studijas LU filiālē, Tu iegūsi:

-        Studijas – nepilna laika klātienē;

-        Draudzīgu studiju maksu;

-        Mūsdienīgu studiju vidi;

-        Aktuālas studiju programmas;

-        Talantīgus, gudrus pasniedzējus – LU docētājus;

-        Pozitīvu, atsaucīgu personālu;

-        Prakses iespējas profesionālu prakšu mentoru vadībā;

-        Prestižas augstskolas diplomu;

-        Labas karjeras iespējas.

Filiālēm ir laba sadarbība ar pašvaldībām, pašvaldību iestādēm, novadu uzņēmējiem, tās ir ne tikai studiju vietas, bet veidojas kā reģionālie centri – studiju, pētniecības un mūžizglītības nodrošināšanai, sekmējot reģiona tautsaimniecības attīstību.

Vairāk par studiju programmām uzzini ŠEIT.

Dalīties