Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Madonas biznesa inkubatoram apritējis jau otrais darbības gads. Arī šogad jubileja tiks atzīmēta, rīkojot Atvērto durvju dienu "Radi, rādi, rodi!". Atbilstoši nosaukumam — radītprieks neizpaliks, būs uz ko skatīties, un arī radošuma netrūks.

Madonas biznesa inkubatora telpās ceturtdien, 20. septembrī no pulksten 9.00 - 12.00 darbosies "Biznesa pieturas", kurās uzņēmējdarbības atbalsta institūciju pārstāvji no "Altum", Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, Madonas biznesa inkubatora, Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas pārstāvji sniegs konsultāciju ikvienam interesentam, kurš vēlas uzsākt, turpināt, paplašināt savu biznesu.

"Biznesa pieturās" varēsiet uzzināt par biznesa inkubatorā pieejamo atbalstu pirmsinkubācijas un inkubācijas dalībniekiem, sociālo uzņēmējdarbību, aizdevuma iespēju biznesa uzsācējiem un tiem, kuri uzņēmējdarbībā nav pirmo gadu, kā arī - par atbalsta pasākumiem jauniešiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un par Madonas novada pašvaldības grantu programmu un ideju konkursu "Madona var labāk!"

Pasākuma ietvaros, Madonas reģiona (Madona, Cesvaine, Ērgļi, Lubāna, Varakļāni) un Gulbenes novada pašvaldību vadītāji ar uzņēmējdarbības atbalsta institūciju pārstāvjiem pārrunās Madonas reģionam aktuālos jautājumus. 

Dienas otrajā pusē – no pulksten 14.00 - 16.00 semināru daļa. Par uzņēmējdarbības aktualitātēm Vidzemes plānošanas reģionā pastāstīs Vidzemes Uzņēmējdarbības centra vadītājs Māris Ozols, savukārt pieredzējušais sabiedrisko attiecību speciālists, Draugiem Group runasvīrs, Jānis Palkavnieks sniegs vērtīgus padomus un dalīsies interesantos pieredzes stāstos, kā sekmīgi attīstīt savu uzņēmumu.

Visas dienas garumā Madonas biznesa inkubatora pagalmā darbosies telts, kurā mūsu dalībnieki gaidīs ikvienu interesentu. Būs iespēja iepazīt (atsevišķos gadījumos arī nodegustēt) Madonas biznesa inkubatora dalībnieku ražotos produktus un sniegtos pakalpojumus, kā arī nepastarpināti uzzināt par tām iespējam, ko jaunajiem komersantiem sniedz biznesa inkubators.

Gaidām ikvienu. Atnāc, apskati, uzzini, iegūsti!

 

Informāciju sagatavoja:


Egils Kazakevičs

Projektu vadītājs
Madonas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

 

 

Dalīties