Trešdien, 31. oktobrī, biedrība “Līdere” ar iniciatīvu “LĪDERES KODS” Krustpils pils Marmora zālē pulcēja Jēkabpils uzņēmējas ar mērķi uzzināt sievietes – uzņēmējas vērtības, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Ar saviem pieredzes stāstiem un vērtībām dalījās jēkabpilietes Aija Bojāre (SIA “Sedumi”), Vera Sipka (SIA „Gefa Latvija”), Daiga Melnace (Tautas daiļamata meistare), Laila Pole (Grāmatvedības birojs SIA "Laila P") un Ligita Zvirbule (SIA "Čiriks"). Vērtības tika apkopotas "LĪDERES KODA" Vērtību bankā.

Kopējā bankā tika ieguldīta arī viena no vērtībām, kas veido manu rīcību un ar ko varu sasniegt savus dzīves mērķus, un tas ir darba prieks. Tas palīdz sasniegt manas dzīves mērķus, jo bez darba prieka to būtu grūti vai pat neiespējami izdarīt. Mans algotais darbs ir aizraujošs un, jāatzīst, vienlīdz viena no grūtākajām dzīves aktivitātēm, tomēr tā darīšana vairo darba prieku.

“LĪDERES KODS” mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

 

Vairāk par “LĪDERES KODS” lasiet: ŠEIT!

 

Dalīties