LU Madonas filiāles studiju programmas “Pirmsskolas izglītības skolotājs” 1. kursa studente Inese Gruznova, kura strādā par audzinātāju Ikšķiles pirmsskolas izglītības iestādē “Čiekuriņš”, ar prieku un lepnumu stāsta par nule gūto uzvaru žurnāla bērniem “Pūcīte” rīkotajā 3. Pūcītes olimpiādē bērnudārzu grupiņām.

Konkursa uzdevums bija no dažādiem dabas materiāliem izveidot Pūcītes draugu komandu un jāsacer pasaka par to, kā Pūcīte iepazinusies ar saviem draugiem. Fotogrāfijas ar izveidotajām figūrām bija jānosūta žurnāla redakcijai. Tad Pūcīte ar saviem palīgiem no 127 iesūtītajiem konkursa darbiņiem, izvēlējusies tieši Ineses un viņas kolēģes Rasmas vadītās 7. grupiņas “Ķīvītes” veidoto pasaku ar figūrām “Meža gudrā Pūcīte”.

Inese stāsta: “Žurnālā “Pūcīte” izlasīju informācija par konkursu un uzreiz sapratu, ka mums tajā ir jāpiedalās!” Jautāta par pasakas veidošanas procesu, Inese ar lepnumu stāsta: “Bērni bija ļoti lepni, ka darbiņš, kuru viņi ir veikuši kopā ar skolotājām, ir izpelnījies Pūces atzinību. Pēc šī notikuma, bērni patiesi vēl vairāk tic saviem spēkiem, izrāda lepnumu par paveikto. Pūles ir attaisnojušās, radot bērniem interesi kopā darboties un nostiprināt pašapziņu.” Jautāta par grūtāko šajā radošajā procesā, audzinātāja smaidot turpina: “Ilustrācijas ir veidotas programmā Photoshop, savādāk grūti bija “uzsēdināt” mazu čiekura pūcīti uz zara. Un šo datorprogrammu apguvu divu dienu laikā, lai šim konkursam izdotos izveidot skaistu darbiņu!”

11. decembrī Lielā Pūce kopā ar Supervaroni bija ieradusies bērnudārzā, lai suminātu čaklākos, dāvinot Lego un pārsteigumus no “Karameļu darbnīcas” un Rasēna, kā arī kopā kārtīgi lustējās rotaļās.

Gaidīsim 4. janvāra žurnālu “Pūcīte” ar foto no apbalvošanas pasākuma. Mēs, Madonas filiāle, lepojamies ar tik radošiem studentiem, skolotājiem!

 

 

Dalīties