Ziemassvētku laiks ir dāvināšanas un pateicību laiks, kad vēlamies viens otram sagādāt gaišu prieku, mīļumu un patīkamus pārsteigumus.

Tā arī šogad Latvijas Universitātes Alūksnes filiāles rūķi, turpinot jau pirms vairāk nekā desmit gadiem aizsākto tradīciju, 18. decembrī priecīgi devās uz Alūksnes slimnīcas Bērnu nodaļu, turp nesot dāvanu maisu ar jau laikus sarūpētām Ziemassvētku dāvanām.

Ziemassvētku vecītis bija atnesis bērnu vēstījumu, ko tie vēlētos redzēt dāvanu maisā. Tad nu studenti un darbinieki bija čakli ķērušies pie darba un dāvanu kalni krājušies filiāles birojā: jauni krēsli bērnu atpūtas istabai, spēles, rotaļlietas, grāmatas un krāsojamās grāmatas, zīmuļi un kā nu bez piparkūkām, mandarīniem un konfektēm.
Par praktiski noderīgajām un garšīgajām dāvanām filiāles rūķi saņēma mazo pacientu mīļos smaidus, vecāku un Bērnu nodaļas vadītājas Anitas Šnikvaldes pateicības vārdus.

Prieku ar visiem kopā dalīja laikrakstu "Malienas Ziņas" un "Alūksnes Ziņas” korespondenti, kas par to pavēstīja tālāk novada cilvēkiem. 

 

 

 

Dalīties