Par neparasto aizraušanos – putojošu vannas bumbu gatavošanu – stāsta Latvijas Universitātes (LU) Madonas filiāles studiju programmas “Pirmsskolas izglītības skolotājs” studente Linda: “Ideja radās pavisam vienkārši. Dzīvojot mājās ar savu dēliņu, vēlējos darīt kaut ko, kas pašai radītu prieku. Ir cilvēki, kam patīk dažādi rokdarbi, man arī tie patīk, bet gribas rezultātu redzēt uzreiz. Ar vannas bumbām tas ir pilnīgi iespējams!”

Jautāta par pašu bumbu gatavošanas procesu, studente skaidro: “Bumbas rodas pavisam vienkārši, izmantojot dažādus pārtikā lietojamus produktus un citus komponentus, detaļas neatklāšu, jo tā tomēr ir mana ideja. Izpētot apmēram desmit receptes, kuras internetā pieejamas gan latviešu, gan angļu valodā, nonācu pie savas, kura, manuprāt, ir vislabākā. Bumbu ražošanas process ir pavisam vienkāršs – sagatavo visas nepieciešamās sastāvdaļas, tad pievieno ēterisko eļļu, lai iegūtu attiecīgi vēlamo smaržu, krāsvielu un visu sajauc kopā, liek veidnītēs, un bumba ir gatava! Tad jāļauj bumbai izžūt. Katra bumba tiek atsevišķi iesaiņota un ir gatava doties uz savām “jaunajām mājām””.

Izvaicājot par to, kas vannas bumbu gatavošanas procesā ir aizraujošākais, studente stāsta: “Šajā procesā man patīk tas, ka varu izbaudīt dažādos aromātus, uzzināt, kādas smaržas pašai patīk, kādas asociācijas rodas. Protams, ņemu vērā arī rekomendācijas, ko cilvēkam un viņa sajūtām dod katra smarža.  Cita uzmundrina, cita sasilda, cita nomierina, cita dod enerģiju.”

Plašs ir Lindas vannas bumbu piedāvājums, kas tiek papildināts. “Šobrīd pieejamās smaržas ir: vaniļa, meža ogas, mango, zemenes, priede + piparmētra, apelsīns + citrons, lavanda + kokosrieksts, lavanda + kafija, lavanda+ lavandas ziedi, kanēlis + šokolāde, vaniļa + meža ogas MIX, priede + piparmētra – apelsīns + citrons MIX. Esmu arī atvērta izaicinājumiem – izmēģināt daudz jaunu smaržu kombināciju,” aizrautīgi stāsta jaunā meistare. “Visvairāk priecē atsauksmes, ka manas gatavotās bumbas ir lieliskas, ka noteikti vēlas pamēģināt arī vēl citas. Tas dod motivāciju darboties tālāk,” sarunas nobeigumā ar prieku un lepnumu par savu aizraušanos un biznesa ideju saka Linda, piebilstot, ka interesenti var sazināties ar viņu, rakstot ziņu WhatsApp: 28695333”.

Pateicos Lindai par interviju un vēlu panākumus ne vien kā topošajai diplomētajai skolotājai, bet arī kā jaunajai uzņēmējai!

Vien piebildīšu – ja arī tev ir kāda aizraušanās, tad to ir iespējams pārvērst uzņēmējdarbībā un par šo iespēju vairāk vari uzzināt, piemēram:

  •  LU Studentu Biznesa Inkubatora lapā, skatīt ŠEIT;
  •  LIAA Madonas Biznesa inkubatorā, skatīt ŠEIT;
  •  Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļā, skatīt ŠEIT.

 

Dalīties