Piektdien, 10. maijā, Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskā centra Dabas mājā no dažādām Latvijas vietām pulcējās vairāki simti vidusskolēnu un viņu skolotāji, lai klātienē uzklausītu LU docētāju padomus dažādu mācību priekšmetu eksāmenu kārtošanai vidusskolā un ekskursijā iepazītu moderno studiju vietu Torņkalnā.

Ar studiju un brīvā laika pavadīšanas iespējām LU un filiālēs, interesentus iepazīstināja arī LU Madonas un Jēkabpils filiāļu direktore Lolita Kostjukova un LU Jēkabpils filiāles biroja administratore Sabīne Zvirbule.

Vidusskolēni no Līvānu, Preiļu, Viļānu un Ventspils puses izrādīja interesi par bioloģijas, medicīnas, biznesas, pedagoģijas, psiholoģijas, informācijas komunikāciju tehnoloģiju un citu nozaru studijām, studiju kredītiem un tālākās karjeras veidošanu.

Vairāk informācijas un foto no pasākuma. Skatīt: šeit

Aicinām vidusskolēnus sekot līdzi informācijai Latvijas Universitātes mājaslapā sadaļā "Gribu studēt" un  LU filiāļu lapā.

Par studiju iespējām Madonas filiālē aicinām interesēties pa tālruni: 29146912; rakstot: madona@lu.lv, vai klātienē: Saieta laukums 1 – 406.telpa, Madona (pašvaldības ēka).

Par studiju iespējām Jēkabpils filiālē aicinām interesēties pa tālruni: 26437259, 29146912; rakstot: sabine.zvirbule@lu.lv, jekabpils@lu.lv, vai klātienē: Rīgas iela 210A, Jēkabpils (ēkas 3. stāvā, pie Krustpils Tautas nama).

Atgādinām, ka uzņemšana 2019./ 2020. studiju gadam sāksies no 2. jūlija.

Dalīties