Piektdien, 24.05., Madonas novada pašvaldības Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas skolēni un skolotāji bija pulcējušies KARJERAS DIENAS pasākumā, lai klātienē uzzinātu vairāk par dažādiem ziemas sporta veidiem, treniņu un sporta izglītības iespējām Madonas pusē no sporta jomas profesionāļiem.

Par biatlonu, distanču slēpošanu un rollerslēpošanu, treniņu procesu un sporta inventāru stāstīja madonieši, sporta meistare un trenere Aira Bērziņa un olimpietis, LSPA absolvents un treneris Arvis Liepiņš. A. Bērziņa skolēnus iepazīstināja ar savu kā treneres karjeru, bet A. Liepiņš skolēniem stāstīja par nebūt ne vieglo ceļu uz Olimpiskajām spēlēm 2014. gadā.

Uzaicinātie viesi skolēnus mudināja nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm un atzina, ka sportists līdz olimpiskajām spēlēm var nonākt, ja vien treniņos tiks ieguldīts neatlaidīgs darbs.

LU Madonas filiāles direktore un sportista mamma Lolita Kostjukova sanākušos iepazīstināja ar studiju iespējām Latvijas Universitātē, jo īpaši aicinot sportiskā gara pārņemtos, nezaudēt saikni ar pagastu un novadu un studēt tepat, Madonā, jaunajā 1. līmeņa studiju programmā SPORTA TRENERIS, kurā uzņemšana sāksies jau no 2. jūlija.

Īpaši jāuzteic vidusskolas skolēni un direktors Guntis Lazda, kuri izrādīja erudīciju un, atbildot uz jautājumiem, ieguva suvenīrus ar Latvijas Universitātes simboliku.

Pateicos vidusskolas skolotājai un karjeras konsultantei Ilzei Strodei par radīto iespēju un pasākuma organizēšanu un sanākušajiem – par interesi!

Vairāk par Ļaudonas vidusskolu: šeit!

Dalīties