Latvijā astoto gadu notika tradicionālā diena “Strādā jebkur”, bet šoreiz pirmo reizi ārpus Rīgas – Cēsīs. 31. maija rītā uz Cēsīm devās īpašs digitālais vilciens, kurā bija dažādi vagoni: klusais vagons – darba lietu veikšanai, darba vagons ar digitālo pakalpojumu zonu, kā arī jaunu zināšanu un iedvesmas vagons, kur pieredzē dalījās speciālisti, arī LU rektora vietniece digitālās sabiedrības jautājumos S. Bāliņa.

Cēsīs visus vilciena pasažierus sagaidīja novada domes priekšsēdētājs J. Rozenbergs, lai kopā dotos uz pasākuma centrālo vietu Rožu laukumā. Šīs akcijas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar jaunām iespējām, mudinot ieviest inovācijas savā un savu darbavietu ikdienā. Īpašs prieks par LU Cēsu filiāles absolventu A. Ļubinski, kurš interesentiem vadīja darbnīcu par programmēšanas un tehnoloģiju izmantošanu vispārējās izglītības programmās.

Aizkustinoša bija pasākuma izskaņa, kurā notika saslēgšanās ar visas pasaules interesentiem, lai vienotos kopīgā dziesmā ar Cēsu skolu koristiem un solistu D. Kalniņu.

Dalīties