Ar dziesmotu 21. septembra rītu Latvijas Universitātes Madonas filiālē tika uzsākts jaunais 2019./ 2020. studiju gads, kas ir Latvijas Universitātes simtās jubilejas gads un filiālei - divdesmit trešais darbības gads.

 

Īpaši priecīga studiju gada uzsākšana ir arī tāpēc, ka šogad filiālē studēs vairāk nekā 130 studenti Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) studiju programmās “Pirmsskolas izglītības skolotājs” un “Sporta treneris” un Biznesa, vadības un ekonomikas (BVEF) studiju programmā “Komercdarbības organizācija”, kā arī vairāk nekā četrdesmit kursanti mācās PPMF programmā “Pedagoģiskās darbības pamati” un BVEF Vadības un uzņēmējdarbības mācību centra sagatavotajā programmā “Komandas darba vadīšanas ABC”.

Svētku dienas dalībniekus cēli sagaidīja Madonas simbols – Gailis, kura lomā iejutās Lauris Ērglis, muzikanti Imants Pulkstenis (ģitāra) un Ilmārs Strods (ermoņikas), dziedot “Kur tu teci gailīti manu?”, rūpējoties par priecīgu noskaņojumu dziesmās un arī dejās!

Filiāles saimi, docētājus un viesus uzrunāja Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, sakot: “Man ir liels prieks satikt daudz pazīstamu cilvēku: gan jaunu, kas nolēmuši spert nopietnu soli pretī izglītības kāpnēm, gan savā darba jomā pieredzējušu cilvēku, kas izlēmuši papildināt savas prasmes un jau esošās zināšanas ar jaunām, akadēmiskajām zināšanām”, un ar brīnišķīgu ziedu pušķi sveica filiāles direktori, piebilstot: “Paldies Lolitai Kostjukovai par ieguldīto sirds darbu filiāles attīstībā!”

Pasākumā bija uzaicināti piedalīties un svētku uzrunu studentiem teikt Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, un madonietis, XXII Soču Olimpisko spēļu dalībnieks, slēpošanas treneris Arvis Liepiņš.

Ar īsām svētku uzrunām, studējošos sveica Madonas novada pašvaldības domes deputāte un Madonas pilsētas vidusskolas direktore Inese Strode un pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. Kā arī programmas “Sporta treneris” direktors Ilvis Ābeļkalns un docētāji prof. Juris Porozovs, Ērika Lanka un Jānis Bisenieks.

Pasākuma noslēgumā tradicionāli vecākie kursi sveica pirmkursniekus, kā arī notika kopīga fotografēšanās.

Pateicamies gardās Svētku tortes autorei Laurai Nikolovskai un ikkatram, kurš bija klātienē un domās ar mums! Lai mums cēli mērķi, diži darbi un veiksmīgs studiju gads!

Informācija par pasākumu lasāma 25.09.2019. Madonas reģiona laikrakstā "Stars", šeit: http://www.estars.lv/raksti/20/42245

Dalīties