"Interesanti... Neko tādu līdz šim vēl nebiju dzirdējusi... Uzzināju kaut ko jaunu... Ir ko padomāt..." - šādi par biznesa konsultanta un pasniedzēja Vitālija Šveisberga (SIA “Vadības konsultācijas”) vadīto nodarbību par pašvērtējumu un spirālveida dinamiku (Spiral Dynamics) teica kursu dalībnieki. Nodarbības tēmas tika ilustrētas ar praktiskiem piemēriem - par sapulču, sanāksmju organizēšanu un vadīšanu, dažādām uzstāšanās un prezentēšanas metodēm u.c.

Kā arī ieteica iepazīties ar ASV psihologa Klēra Greivsa (Clare Graves) pētīto pieaugušo cilvēku pasaules uzskatu attīstību, kas izskaidro mūsdienu sabiedrībā notiekošos procesus. Interesēties: šeit!

Savukārt, nodarbībā par lomām komandā, pašuztveri un organizāciju kultūru, klausītājiem stāstīja un praktiskos treniņos iesaistīja pasniedzēja un koučs (Executive and Life Coach), kvalitātes vadības sistēmu konsultante (kopš 1999. gada konsultējusi vairāk nekā 50 dažādu nozaru uzņēmumus Latvijā un citās Baltijas) Žanna Jeļisejeva.

Jaunas un vērtīgas atziņas kursanti aiznesa savā profesionālajā un privātajā dzīvē no pasniedzējas, biznesa un personības attīstības konsultantes Vēsmas Uzuleņas ("Laba Doma") vadītās nodarbības par apliecinošu un cieņpilnu uzvedību, pozitīvu atgriezenisko saiti, par savu spēju uzklausīt un dažādiem uzvedības scenārijiem. Nodarbība bijusi patiesi tik interesanta, ka tā ieilgusi vēl arī pēc nodarbības beigām, pasniedzējai atbildot uz individuāli uzdotiem klausītāju jautājumiem.

Kursi “Komandas darba vadīšanas ABC” Latvijas Universitātes (LU) Madonas filiālē notiek Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4. kārtas ietvaros sadarbībā ar LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Vadības un uzņēmējdarbības mācību centru (BVEF VUMC).

Lūk, pasniedzēju ieteiktā literatūra un iedvesmojošs video sevis pilnveidošanai garajos rudens vakaros:

  • Georgijs Buklovskis, Transformācija Ceļvedis tava uzņēmuma pārvēršanā par “veiksmes stāstu”; 
  • Barner, Robert W. Building better Teams: 70 tools and techniques for strengthening performance within and across teams;
  • Strategic employee communication: building a culture of engagement (edited by Gail S. Thornton, Viviane Regina Mansi, Bruno Carramenha, Thatiana Cappellano);
  • Leadership and self-deception: getting out of the box;
  • Together Is Better: A Little Book of Inspiration. Portfolio 2016;
  • Find Your Why: A Practical Guide to Discovering Purpose for You and Your Team.
     

Vērtīgi!

Dalīties