Madonas filiālē ar studiju programmas “Sporta treneris” studentu sagatavotām prezentācijām novembrī noslēdzās lekcijas “Ievads sporta tiesībās”, kuru docēja politiķe un juriste, Latvijas Universitātes lektore Baiba Broka.

Minētajā studiju kursā juriste studentiem skaidroja pamatzināšanas par tiesisko regulējumu sporta nozarē, tiesiskos principus sporta tiesībās, skaidroja sporta pārvaldību Latvijā un pasaulē, ar piemēriem papildināja teoriju par sportista tiesisko statusu, sociālo aizsardzību un nodarbinātības formām. Diskusijas raisīja temati par sportu un komerciju, antidopingu, “tīra sporta” principu ievērošanu un par strīdu risināšanas kārtību.

 

Pēc lekcijām pasniedzēja īpaši uzslavēja sagatavotos mājasdarbus, savā Facebook profilā sakot: “Ļoti interesantas prezentācijas sagatavojuši studenti Latvijas Universitātes Madonas filiālē studiju kursā “Ievads Sporta tiesībās”. Jaunie sporta treneri izpētījuši izaicinājumus un riskus, ar kuriem nācies saskarties profesionāliem sportistiem, kad saskaras ar tiesiskās kārtības pārkāpumiem. Studenti ļoti labi sagatavojušies. Izcili! Būs lieliski treneri!”

Pateicamies pasniedzējai Baibai Brokai par vērtīgām zināšanām, dalīšanos pieredzē, intereses un kompetenču veicināšanu un, protams, par uzslavām!

Dalīties