Nesen Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs uzrunāja ikvienu piedalīties pašvaldības izsludinātajā fotokonkursā "Mana Madona", aicinot apskatīt jaunizveidoto vides objektu Priežu kalniņā, nofotografēties pie tā un iesūtīt Madonas novada pašvaldībai kopā ar novēlējumu Madonas novada iedzīvotājiem.

Domes priekšsēdētāja uzaicinājuma video skatīt: šeit!

Aicinājumam atsaucās arī Latvijas Universitātes (LU) Madonas filiāles studiju programmas "Sporta treneris" 1. kursa studenti, kuri nofotografējās pie vides objekta, ar visiem sporta atribūtiem un kopā ar vēlējumu iesniedza izsludinātajam konkursam.

Madonas novada pašvaldība apbalvoja iesūtīto fotogrāfiju autorus, kā arī vienu no apbalvojumiem saņēma Madonas filiāles studenti!

Savā veltījumā studenti bija atklājuši, ko viņiem nozīmē Madonas novads: "Mums Madonas novads nozīmē - ik nedēļas pieturvieta ceļā uz Izglītību. Visu cieņu, Lolita Kostjukova, par iespēju mums iegūt šo Sporta treneru profesiju. Cieņā, mēs - Sporta treneri, 1 kurss".

Apsveicu un patiesi priecājos par studentes Gunas un Agitas iniciatīvu, studentu entuziasmu, pašorganizēšanos, saliedētību un par šī pirmā, kopīgā ārpusstudiju projekta veiksmīgu izdošanos!

Lai arī turpmāk iniciatīva studentu vidū tikai pieaug un visiem sniedz gandarījumu par rezultātu!

 

 

Dalīties