Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studiju programmas “Komercdarbības organizācija” Madonas filiāles absolvente Evita studiju laikā ne vien ieguva teorētiskās zināšanas, augstu zināšanu novērtējumu, bet arī prot tās pielietot praktiski un ir ceļā uz sava uzņēmuma dibināšanu.

 

Sarunā ar filiāles direktori Lolitu Kostjukovu Evita stāsta: “Šobrīd ziepju gatavošanas hobijs ir tajā brīdī, kad pašas un ģimenes idejas kļūst par realitāti un tas ir pārvērties par nozīmīgu mūsu ģimenes ikdienas daļu. Gatavojam piemērotas ziepes gan lieliem, gan pašiem mazākajiem. Ziepes ir bagātinātas, maigas un mitrinošas – ar augu glicerīnu, kazas pienu un šī sviestu. Pēc klienta vēlmēm iespējams pievienot ēteriskās eļļas, papildu kopšanas eļļas, kosmētiskos mālus, kaltētus ziedus, dabīgus, abrazīvus vai dekoratīvus elementus,” piebilstot: “ziepes piemērotas visam ķermenim un arī garam, baudot ēterisko eļļu aromātus”.

Aplūkojot dažādus ziepju paraugus un to gaumīgos iesaiņojumus, Evita ar smaidu norāda uz ziepēm ar kanēļa maizīšu aromātu un smaidot nosaka: “Tās tikai kopj ķermeni, nevis uzbaro.” 

Sarunā Evita skaidro ziepju tapšanas procesu, bet noslēpumā patur nianses, un uzsver, ka ziepes nesatur parabēnus un nātrija lauretsulfātus (SLS), jeb – nesatur mākslīgus putošanas veicinātājus. Visas sastāvdaļas ir organiskas un nerada kaitējumu dabai.

Evita atklāja, ka studiju laikā, aizejot uz LIAA Madonas biznesa inkubatoru un uzzinot tā piedāvātās iespējas ideju attīstīšanā, absolvente nolēmusi to apmeklēt un gūt atbalstu savas idejas un pirmo prototipu attīstīšanā līdz komerciālam produktam. Pagaidām Evita ziepes gatavo kā dāvanas, īpaši svētku laikā, jo lielu prieku pašai sagādā savu roku darba dāvināšana.

Jautāta, vai darinājumus var apskatīt arī kādā no sociālajiem tīkliem, Evita laipni norāda uz izveidoto Instagram profilu RADIIT.
Paldies Evitai par tik sirsnīgu dāvanu - ar rokām un mīlestību darinātu un sveicam – jau nākamajā mēnesī absolvējot studiju programmu Latvijas Universitātes Madonas filiālē.
Paldies, Evita, par sarunu.

 

Dalīties