Madonas Sporta centrā (Gaujas iela 13, Madona) līdz marta beigām apskatāma Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas izstāde "PĒC MIRKĻA 100 GADI: LATVIJAS UNIVERSITĀTES SPORTS".

 

Izstādes pirmie interesenti bija trīs Madonas pilsētas vidusskolas skolēni, kuri izrādīja neviltotu interesi par LU sportu un sportistiem, kuri Universitātes un Latvijas vārdu ir nesuši pasaulē.
Pēc izstādes rūpīgas aplūkošanas, skolēni labprāt atbildēja uz dažiem jautājumiem, viens no tiem: “Cik gadus Latvijas Universitāte svinēja pagājušajā gadā?” Pareizā atbilde: 100 gadus – par šo un citām pareizajām atbildēm skolēni Roberts, Ričards un Kristiāns saņēma suvenīrus ar LU simboliku.
Priecājamies par zinātkāriem, attapīgiem un sportiskiem Madonas bērniem un aicinām ikvienu apmeklēt izstādi Madonas Sporta centrā! 

Ceļojošā izstāde tapusi, sagaidot augstskolas 100. jubileju 2019. gadā. Šajā izstādē 12 stendos ir atspoguļota LU sporta attīstība no LU dibināšanas 1919. gadā līdz 2018.gadam šādos sporta veidos: airēšana, basketbols, cīņas sports, futbols, galda teniss, handbols, šahs, orientēšanās sports, slēpošana, vieglatlētika, vingrošana, volejbols.

Aprīļa sākumā izstāde būs skatāma Madonas novada pašvaldības telpās.

 

Dalīties