Februāra vidū Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Ziemas izlaidums, kad diplomu par iegūto izglītību saņēma vairāk nekā 100 fakultātes absolventi.

Diplomu par pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un kvalifikāciju "Uzņēmējdarbības (komercdarbības) speciālists" saņēma arī četras Madonas filiāles absolventes – Anastasija, Oksana, Evita un Liene.

Šis izlaidums Madonas filiāles 24 gadu ilgajā vēsturē bija īpašs, jo ar to noslēdzās studijas šajā programmā "Komercdarbības organizācija" un absolventes atmiņai no filiāles saņēma lietussargus ar Latvijas Universitātes simboliku. Lai lietussargs pasargā neskaidros laikapstākļos un noder arī tad, kad simboliski gribas pacelties ārpus ikdienībai, līdzīgi kā tas izdevās literārajam tēlam Mērijai Popinsai.
Sveicam četras absolventes, kuras no divpadsmit imatrikulētajiem studentiem pirmajā kursā par savu prioritāti izvirzīja izglītību un, pieliekot zināmas pūles, arī atsakoties no dažādiem citiem ikdienas vilinājumiem, šo studiju posmu pabeidza, turklāt ar salīdzinoši augstu vidējo sekmju vērtējumu. Īpaši jāuzteic Oksana, kura studiju laikā ar augstu atbildību veica kursa vecākās pienākumus un iesaistījās dažādās aktivitātēs ārpus studijām. Paldies Evitai, Lienei un Anastasijai, ka studiju laikā bijāt gatavas pieņemt jaunus izaicinājumus un bija patiess prieks un gandarījums sadarboties. Vienmēr uz jums varēju paļauties un zināju, ka neatteiksiet kopējā darbā. Vēlu jums veiksmi iecerētajā un arī iesāktajā komercdarbībā! Lai nezūd mērķtiecība, apņēmība, draudzīgums un smaids, sasniedzot nākamās virsotnes! 

Dalīties